Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mitől lehet? Menn...

Szerintetek mitől lehet? Mennyire szabad vele várni? Többi lent

Figyelt kérdés

December közepén (pont 3 hete) anyajegyet szedtek le a hátamról. Nagyon szépen gyógyult a seb, megvolt a varratszedés is. Ma 2 órakor néztem a sebemet minden rendben volt. Most értem haza és a legalsó varrat alatt egy vérholyag forma keletkezett.


Ez gondolom valami fertőzés miatt lehet ami lehet akár egy bent maradt cérna darab miatt is? Vagy mi okozhatta ilyen hirtelen? Fájdalmat egyáltalán nem éreztem se most se eddig


Holnapi napom elég zsúfolt. Ha vasárnapig várok vele és nem megyek addig orvoshoz lehet komoly baj? Ez magától is kitud tisztulni?


Még ezelőtt sose volt műtétem szóval nem voltam ilyen helyzetben. Köszönöm előre is a válaszokat



2023. jan. 6. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj róla képet és töltsd fel!
2023. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt sebésznek mutasd meg.
2023. jan. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!