Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A fogszabályzó feltétele után...

A fogszabályzó feltétele után kb. mennyi ideig kell különféle pépeket, joghurtokat és főzelékeket enni? Bizonyos idő után szabad lesz ismét kenyeret meg hasonlókat is fogyasztani ugye? Kb. mennyi időt kell addig várni? :D

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell várni, én azóta eszem a kenyeret meg az ilyeneket amióta harapni meg rágni tudok vele. Csak arra kell vigyázni hogy ne harapj keményet (pl almát) mert letörnek a brekettek.
2016. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nekem mikor feltették nem kezdtem el pépeket enni. A fogorvosom azt mondta ne egyek csontot, szóval minden mást ettem azon kívül. :D Szerintem ehetsz rendesen 3 után, csak nagyon vigyázz, hogy kis falatokat, és lassan, sajnos én sokszor úgy haraptam bele a szendvicsembe, mintha nem lenne bajom hogy a falat és a fogszabályzó nem fér el egyszerre a számban , de aztán lejöttek darabok a fogszabályzóról. Na de a lényeg, szerintem nem kell pépeken élned, de ne kemény ételekkel kezdj
2016. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én fél éve vagyok fogszabályzós. Én két hét után falatonként felvágva ettem a kicsit keményebb ételeket kezdve a kenyértől. Kb . 1 hónap után mehetnek azért keményebb ételek, cukor, csoki türelmesen szopogatva lehet enni ha nem tudsz neki ellenállni, de nem ajánlott. Amit feltétlenül rágni kell azt is nagyon óvatosan. Pop-Corn, chips nagyon kerülendő ez saját tapasztalat. Vigyázz mert ahogy megszokod egyre bátrabban rágsz és ilyenkor letörhetnek a fogakon lévő pöckök.
2016. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Miután felrakták én csak addig nem tudtam nagyon szilárd kaját enni, ameddig fájt. Utána ette mindent. De a keményekkel tényleg vigyázz, mer a bracketek lepattanhatnak. Nekem 1 éve megvan már, de almát még mindig ne tudok nnornalisan enni 😃
2016. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!