Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az újpesti Berda József...

Az újpesti Berda József utcában találhato orvosi ügyelet tényleg annyira rossz, ahogy a véleményekben is írják?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem Újpestre, nincs jelenleg semmi bajom, csak kicsit felmértem a környezetem, hogy baj esetén hova lehet fordulni. Azért kérdezem, hogy tényleg annyira rossz-e, mert a városban, ahol eddig laktam, szintén nagyon alacsony értekelésű volt az orvosi ügyelet az interneten, viszont én ott elég sokszor voltam és sosem ért csalódás.

Van valakinek tapasztalata esetleg?



2023. jan. 15. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ember akkor megy ügyeletre, ha baj van, és szakértő segítségre van szüksége, mert nincs kéznél orvos. Ott meg van. Csak jobb, mint a semmilyen... Amúgy nem tudom, de ha eddig sem ért csalódás, akkor bízz az orvosi ügyeletekben továbbra is. És ne legyen rá szükséged soha, az a biztos! :)
2023. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felesègem vetèlèsi panaszokkal vittem be (vèrzès) a nő megnyugtatott, hogy minden rendben van. Reggel a nőgyógyászaton közöltèk, hogy elvetèlt. Semmit sem tettek... Az újpesti SZK-t se ajánlom, vala Szúnyogi volt a neve, hadd ne írjam le a vèlemènyemet a bunkó stílusával. Közölte

hogy pènteken kellett bemenni a kórházba. Felesègem menzesze darabos lett, S. O. S- be vègeztek rajta abortuszt...

2023. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!