Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szegeden hová lehet menni...

Szegeden hová lehet menni orvosi ügyeletre?

Figyelt kérdés
Légúti megbetegedés

2022. okt. 21. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Sok értelme nincs menni. Semmi olyan vizsgálatot nem fognak végezni, amiből kiderülne hogy vírusos vagy bakteriális fertőzésed van. Azt fogják mondani, menj haza, pihenj, aztán hívd fel hétfőn a háziorvosodat.


Ezt csupán jószándékból mondom, megspórolok neked pár óra várakozást. De ha felhívod az ügyeletet, 100% hogy azt fogják mondani, hogy oda ne menj.

2022. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, de szobatársam már egy hónapja köhög. Két hét után jobb lett, azt hitte elmúlt, de most rosszabb lett, lázas,meg folyton köhög... Tudom, hogy csak tüdő röntgennel lehet diagnosztizálni tüdőgyulladást, de azért egy szakvéleményt jó lenne meghallgatni, ők csak jobban tudják.... ..nem?
2022. okt. 21. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
És ha egy hónapja köhög, akkor miért érzed azt, hogy ezt a 2 napot, ami a hétfői háziorvosi rendelésig eltelik, már nem bírja ki???
2022. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valószínűleg már én is elkaptam, akármi is ez.

Tüdőgyulladást ki lehet heverni ha nem komoly a helyzet?

2022. okt. 21. 21:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért, mert két napja belázasodott, és sokkal jobban köhög. -Miért vagy ilyen ellenségeskedő?- Egyébként nincs bejelentkezve ide háziorrvoshoz, és innen hat órára lakik, és nem akar hazamenni...
2022. okt. 21. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy hónapos panasszal kivágnak mint macskát egészségügyi sétára. A tüdőgyuszit pedig nem tudod elkapni.

Hétfőn menjetek el mindketten dokihoz.

Addig meg tünetkezelés, lázcsillapítás.

2022. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az elején még azt hittem tudod mit beszélsz, de a "tüdőgyuszit pedig nem tudod elkapni" kijelentés után mar nehéz téged komolyan venni. Egyébként ha súlyosbodott az állapota akkor miért ne látnák ügyeleten?
2022. okt. 21. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Oké. Induljatok.
2022. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Greg35 ***** válasza:
Öcsémnél hasonló van most. Arcüreg gyuszival indult, mikor már jobban lett bement a suliba és felülfertőződött. Tüdő gyulladás lett a vége. Ő is már egy hónapja köhög. Érdekes mód én nem kaptam el, pedig fogékony vagyok az ilyenekre. Háziorvos anti biot tud felírni, hogy komoly szövődmények ne legyenek. Pihenni kell sokat :)
2022. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!