Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek is gáz ez így?...

Szerintetek is gáz ez így? Írnátok nekik megint? Elég kínos sztori.

Figyelt kérdés
Be akartam jelentkezni egy magánrendelésre, ahol a tervek szerint elég sok pénzt hagytam volna (milliós összeg). A weblapon van online időpont kérés, ami nem működött. Gondoltam írok nekik emailt, mivel olyan helyen dolgozom, ahol adatvédelmi okok miatt nem lehet nálam mobil, és a munkaidőm bőven közrefogja azt az időintervallumot, amikor telefonon időpontot lehet kérni, így logikusnak gondoltam az emailt, eddig sehol nem volt ebből probléma. Válaszoltak is, hogy kérnek egy telefonszámot. Gondoltam oké, elküldöm, majd legfejlebb a hangpostán hagynak üzenetet. De azóta sem történt semmi, eltelt már 1 hét. Ez így elég kellemetlen, mert nem hinném, hogy ekkora a várólista már az időpont kéréshez. Szóval valószínűleg elfelejtettek :D Ami eléggé kínos, mert mindenképen oda szerettem volna bejutni, de így már most megrendült bennük a bizalmam. Ráadásul úgy ajánlotta vki ezt a helyet, olyan aki a legközelebbi kontrollon rá fog kérdezni, hogy kértem-e időpontot, így duplán ciki. Ilyen helyzetben mit csinálnátok? Küldenétek egy újabb üzenetet? Vagy keresnétek mást?

2023. jan. 15. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nincs 10 másodperced felhivni és kérni időpontot? Ha te akarsz valamit akkor neked kell intézni! Álláshirdetésnél is az emberek oda irják kommentbe hogy érdekli őket és leirjál a telefonszámukat de miért?? Neked kell felhivni időpontot kérni nem nekik téged ennyire egyszerű!
2023. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nincs egy nap kettő perced telefonálni?
2023. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan munkahely, ahol nincs erre lehetőség.

Dolgoztam is ilyen helyen, ez igen sz@r tud lenni.

Viszont akkor megbízok valakit aki eljár a nevemben. Ennyi.

2023. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Es akkor a rendelesre hogy lesz idod elmenni, ha idopontot se tudsz kerni? 🤣

Nincs ebedszuneted?

Es ha uzenetet is hagytak volna, te hogyan hivtad volna vissza oket? Ne legyel mar eletkeptelen.

2023. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Vihar a biliben. Itt nem a sztori kínos ...
2023. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Hát ilyen helyen elég nehéz dolgozni, ez kb. az a kategória, ahol soha semmit sem tudsz akkor intézni, ennyi, itt bezárult a kör. Kérj meg akkor valakit. Egyébként ha fel is hívnának, akkor is a legtöbb helyen nem beszélnek hangpostára.
2023. jan. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
A másik meg, hogy annak az ismerősödnek nem fognak kiadni olyan infókat, hogy kértél-e időpontot, max meghatalmazással esetleg.
2023. jan. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Életképtelen a hozzáállásod a problémádhoz.

Ez a kellemetlen, nem kellemetlent el kellene felejteni.

Akkor írásban kérvényezem a mobiltelefon használatát kedden, délelőtt 10 óra 32 perckori időindexxel. A főnök irodájában, hivatalosan.

Eredmények vagy kifogások.

2023. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

1-es

Nem, nincs munka közben 10 mp-em senkit sem felhívni. Ugyanis az öltözőben bezárva van a telefon a munkaidő alatt. Az ebédszünetben is ott van, nincs lehetőség lemenni érte. Mivel új vagyok, próbaidőn, ezért nem fogom becsempészni a telefonomat, így is állandóan azt lesik, mit és hogyan csinálok.


2-es

De, van időm 2 percet telefonálni, csak nem munkaidőben. Időpontot 9:00 és 17:00 között lehet kérni, én pedig 8:00-17:30 dolgozok.


3as

Arra nem gondoltam, hogy megkérjek valaki mást, de jó ötlet.


4es

A rendelésre mindenképp szabit vennék ki, mivel nem Magyarországról mennék.

Ha üzenetet hagytak volna, akkor sem tudtam volna visszahívni őket... lehet, hogy életképtelen vagyok, de eddig ez az első eset, hogy nem sikerült emailben elintézni, eddig bárhova kértem időpontot így, sosem volt belőle probléma. Mindenhol telefonszámot akartak kérni, hogy felhívjanak, volt amikor erre lehetőség volt és hívtak is még aznap, amikor olyan beosztásom volt, akkor meg letárgyaltuk írásban. Szóval nyilván most is amikor a telefonszámomat elküldtem nekik, akkor épp nem dolgoztam. És azért nem én hívtam fel őket, mert gondoltam ha már számot kérnek, azt azért hogy felhívjanak (különben azt írták volna, hogy hívjam őket), és ha én telefonálok, akkor az kb olyan hogy én vagyok a türelmetlen, mert nem tudom kivárni. De nyilván nem hívtak, aztán a múlt héten a többi napon nem volt lehetőségem a megadott időintervallumban telefonálni, és a kérdésem lényege az lett volna, hogy így 1 hét után nem kínos-e ha rákérdezek náluk újra, hogy mikorra tudnának időpontot adni (mert én eléggé annak érzem).


5ös

De, kínos a sztori, nyilván az én oldalamról is, mert minden szabályt felrúgva magamnál kellene tartanom a mobilt és használni is, amikor külön szabályban tiltják. Ez lehet hogy egyeseknek fura, ameddig magyarországon dolgoztam, a munkaidőm fele legalább azzal ment el, hogy a candy crush-ban rekordokat döntöttem és a barátaimmal chateltem messengeren, ahogy az összes munkatársam is, sőt a főnököm is. Hát a mostani munkahelyemen ilyesmiért azonnal elbocsátanának.


6os

Itt nálunk kb. mindenki hangpostára hagy üzit. Ha ismeretlen a szám, fel se veszem, hanem meghallgatom mit akar, és ha olyan akkor visszahívom. És ezt az emberek nagy része így csinálja. De ha nem is beszélnek rá, ha látom, hogy magyar szám hív és onnan várok hívást, akkor visszahívom amint tudom.


7es

Az az ismerős tőlem fogja megkérdezni, hogy kértem e végre időpontot, amikor legközelebb megyek hozzá kontrollra :D és amúgy sem vagyok egyszerű eset, nem akarom még azzal is fokozni, hogy egy nyomorult időpontot nem sikerül elintézni.


8as

Lehet, hogy életképtelen a hozzáállásom, de ha valahova van online időpontfoglalási lehetőség, az épp az ilyen helyzetekre lenne, és az lenne a lényege, hogy ne kelljen telefonálatni, hanem ha nekem éjfélkor van lehetőségem odaülni a laptop elé és időpontot kérni, akkor az sem probléma, mert majd valamikor napközben megnézik és reagálnak vmit.

Amúgy holnapra intéztem magamnak egy szabadnapot, felhívom őket.

2023. jan. 16. 18:16
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz regényeket írni (én nem olvasom el, csak a nekem szólót) egy ilyen banális hétköznapi semmiről? Te mindent ennyire kacifántosan túlbonyolítasz? Írd már meg azt a nyavalyás e-mailt, vagy menj be a pisiszünetben az öltözőbe érte! Ilyen körülményeskedve nem lehet élni. Ha nem bírod a munkahelyi nyomást, menj emberibb helyre.
2023. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!