Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpados kis történetemről...

Wattpados kis történetemről írnátok véleményt?

Figyelt kérdés

Egy pár perc alatt el lehet olvasni, csavaros, vicces, jöhet hideg- meleg, a lényeg hogy őszintén. Itt a link:


[link]



2021. ápr. 19. 13:19
 1/5 anonim válasza:
74%

Tetszett a vége. Mindent megmagyaráz és nagyon passzol a történet a végkifejletthez.

Aranyosnak találom.

2021. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz, bár nem vagyok oda az ilyesmi történetekért. A fogalmazás jó, bár egy-két szóismétlés van benne. Viszont a vége egyáltalán nem tetszett, mert már az elejétől elég beszámítható volt, hogy ez lesz a történet "csattanója".
2021. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton nem rossz, DE...

Van benne egy kevés szóismétlés, a történet elég butácskán van megfogalmazva. "Elmondtam anyumnak mi történt majd lementünk reggelizni". Értem én, hogy ez egy álom, de ezt pl sehogy sem tudom elképzelni, hogy lenne ez lehetséges.

-ANYA FEJJEL LEFELÉ VAN A HÁZ!

-És? Gyere le reggelizni.

-Ok.


Nincs benne konzisztencia és van egy dolog amit vártam. Ugye lehetett tudni, hogy álom, az álmoknak meg igen sokszor jelentése is szokott lenni. Az álom az egy motívum, nem dobálják be csak úgy. Vártam, hogy legyen ennek valami célja is, ne csak annyi, hogy random történések és vége😕

2021. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. a feléig olvastam csak. Addig, amikor a főszereplő felfigyel arra, hogy alig jár valaki az utcán, és aztán leírod, hogy ezzel nem is törődik.

Hát nekem a fogalmazás elég gyenge. Gyakorolj még, gyakorolj!

Illetve kicsit hamar letudta, hogy minden fejjel lefelé van. Ezt kifejthetted volna bővebben.

Ha ő kiesett az ágyból, akkor az ágy mért nem esett le? A talajhoz van csavarozva?


Szóval igen a fogalmazásra még gyúrj rá. Figyelj a logikai bakikra is. MI az, hogy se ő, se az anyja nem akad ki azon, hogy minden fejjel lefelé van? Ha ő kiesett az ágyból, akkor ő most a plafonon van, ami neki a talaj. Az anyja is így van?


Nem tudom, nekem kicsit gyenge. De tényleg GYAKOROLJ, nem kell elkeseredni, hanem csinálni kell! Hidd el, később háromszor ilyen jól tudod majd megírni. Sok sikert!

2021. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, tényleg sokat jelent ez nekem, és a jókívánságokat is köszönöm!💗
2021. ápr. 19. 15:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!