Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Canesten Pro krém tényleg...

A Canesten Pro krém tényleg használ a körömgombára?

Figyelt kérdés
Vagy csak ez is valami átverés?Én már több terméket kipróbáltam és idáig egyik sem vált be!!!
2010. okt. 3. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tablettát is próbáltál? Azok használnak, de több hónap és májellenőrzés szükséges. Súlyos esetben belsőleg kell kezelni.
2010. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tablettát nem szívesen szedek,egyébként nem súlyos,egyik körmömön fedeztem föl.
2010. okt. 3. 16:32
 3/4 anonim válasza:
Én ajánlom! Naponta 10 perc jó meleg vízben áztatás hogy a beteg köröm puhuljon meg nekem durván megvolt vastagodva,utána ami felpuhult azt kaparóval el kell távolítani majd krémet felvinni és ezután 24 óráig védőkötésben tartani ezt addig kell mindennap csinálni mig van fertőzött rész kb 1,5 hét után fogod látni a javulást! Nekem sárga volt és meg volt vastagodva ,de már darabokban szó szerint lejött és most fehér
2011. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem ajánlom a tablettát 4 db van benne ami értelemszerűen 4 hétre elegendő de benne is van a beteg tájékoztatóban hogy akár 12 hónap is mire helyre jön . És egyáltalán nem olcsó mulatság! 3000 ft És nekem 4 hét alatt nem hozott javulást! Nem vettem meg a következő adagot! Canespro!!
2011. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!