Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS körömgombára valamit? ....

SOS körömgombára valamit? . (erősen fertőzött)

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek a lábúján van már régóta körömgombája, és nem tudom mit ajánlhatnék neki, mert ő ezt mondta, hogy kipróbálná: [link]


de én nem vagyok benne biztos, hogy ez egy jó termék, mert még senkitől nem tudtam megkérdezni mi a véleménye róla.

Valaki használt már ilyet?

Vagy tud valami jobbat és olcsóbbat?Mert ugye nem biztos, hogy a drágább a jobb!

Előre is köszönöm!


2011. márc. 15. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A Canespro nagyon jó, igaz, 14 nap alatt drasztikusan leszedi, gyakorlatilag leoldja a fertőzött körömrészt, de utána garantáltan csak a makkegészséges körömlemez marad ott, így a frissen növő köröm nem tud befertőződni.

Én is használtam, nagyon ajánlom, de azóta több hasonló kérdésnél szintén pozitív véleményeket olvastam. Keress rá és olvasd el őket te is!

2011. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen, utána nézek!
2011. márc. 15. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyógyszertárban kevernek ki teafa olajos kenőcsöt, ami sokkal olcsóbb, mint a hagyományos gombaölő szerek és sokkal "természetesebb" (a gombaölők általában elég drasztikusak). A hátránya az, hogy sokkal macerásabb, mert kenegetni kell, lekötözni, ilyesmi és tovább tarthat a gyógyulás. Viszont tényleg nagyon hatásos! Nekem legalábbi bejött.
2011. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!