Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akinek volt epekő műtéte...

Akinek volt epekő műtéte mesélne milyen volt, és hogy hogy van most?

Figyelt kérdés

Találtak nálam 2db 11mmes követ. Aztmondja az ultrahangos hogy műteni kell, én reménykedem benne hátha kapok rá gyógyszert.

22/L



2023. jan. 26. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tíz éve van jelenleg 30 mm,1 darab.Jelentkeztem műtétre...jövő év(2024!) elejére van időpont...így panaszmentesen...vagy majd baj esetén a sürgösségiről beutalhatnak.Magánba 600.000 forint
2023. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én Karácsonykor és utàna 2hétig voltam folyamatosan nem jól.Puffadtam még a pirítóstól is,êmelyegtem és ment a hasam,étvágyam sem volt.

Január elejèn eljutottam egy hasi UH-ra,ahol igazolódott,hogy több epe kövem is van.a legnagyobb 15 mm.Elmentem a megyei kórház sebészéhez.Ott sajnos kiderült,hogy kb 800. Vagyok a várólistán,így minimum 2 évet kellene várnom a műtétre.Ezért maszek kórházat kellett keresnem,ami 200 km-re van tőlünk de itt 6hétre kaptam időpontot.Így február végèn fognak műteni.

Szigorú diétát tartok,így elvagyok nagyjából.Annyi,hogy előfordul hasmenés.

Neked milyen tüneteid vannak?Hogy vagy most?Hol fognak műteni?

Egyèbként kitartás!A műtét megváltás lesz!Én attól nem nagyon félek,inkább attól,nehogy baj legyen addig...

2023. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia mennyiért csinálják meg?
2023. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
570 ezer Ft lesz
2023. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!