Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosokról hol találhatok...

Orvosokról hol találhatok önéletrajzokat, általános adatokat?

Figyelt kérdés

Egy gyűjteményt keresek, ahol tetszőleges orvosról megtudhatok bizonyos adatokat, például mikor és hol született, melyik orvosi egyetemen végzett, mettől meddig tanult ott, milyen szakvizsgát, szakvizsgákat tett le és mikor.

Tehát nem annyira bizalmas adatokra gondoltam és nem feltétlen kell önéletrajznak lennie (az ugye tartalmazhat bizalmasabb adatokat).

Egy olyan weboldalt keresek, ahol ilyen alapvető adatokat megtalálhatok.

Persze ha létezik. Az, hogy rákeresek egy-egy orvosra a Google segítségével, az sajnos nem jött be.


Segítő választok köszönöm előre is!



2023. jan. 28. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem nyilvános adatok.
2023. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek legtöbbje tényleg nem nyilvános adat, de azt megtudod keresni, hogy adott orvosnak van-e érvényes működési engedélye (kis szerencsével, ha nagyon gyakori neve van lehet nehéz lesz megtalálni), mikor szerezte az oklevelét és hol, milyen szakvizsgákra van meg a működési engedélye.


[link]

2023. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a #2-es válaszoló által linkelt weboldalon sikeresen megtaláltam azt az adatot amit kerestem!
2023. jan. 28. 19:08
 4/4 Cubina ***** válasza:
Ha egy orvos állami kórházban is tevékenykedik, akkor a kórház oldalán is fent szoktak lenni róla ezek az adatok, ha magánban is rendel, akkor a magánrendelő weboldalán a bemutatkozásánál is megtalálhatók ezek.
2023. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!