Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiám van de...

Szociális fóbiám van de sürgősen munkát kellene keresnem. Képtelen vagyok arra is hogy beadjak egy önéletrajzot valahova. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen le vagyok már blokkolva és az álláskeresés gondolatától is szó szerint rosszul vagyok. Pedig maga a munkavégzés még jót is tenne, vágyom is rá hogy pénzt keressek, de hogy emberek fognak körülvenni és embereknek és meg kel felelnem másoknak az elképzelhetetlen számomra. Sajnos nincs olyan képzettségem, tudásom hogy itthonról dolgozzak, pl fordítás ilyesmi. A pszichiátertől nagyon ódzkodom, nem szeretnék pl gyógyszerfüggő is lenni, vagy a mellékhatásoktól szenvedni. Ki hogy tette túl magát a szociális fóbián hogy dolgozni tudjon?
2019. febr. 21. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Én ilyenkor bedobtam egy felest állásinterjú előtt, utána fogmosás+rágó. Ettől még nem leszel alkoholista, de kicsit oldja a szorongást. Ha felvesznek, akkor meg próbáld magad azzal nyugtatni, hogy legrosszabb esetben kirúgnak, vagy felmondasz, ha nem sikerül kijönni a többiekkel, én ettől kicsit el tudom engedni a megfelelési kényszert.
2019. febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam, motivált hogy nem akartam éhen halni.
2019. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat.. Nem merném megkockáztatni hogy piaszagom legyen sem állásinterjún, sem munkahelyen. Szerintem a rágó nem fedi el.
2019. febr. 21. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!