Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi okozhatja és milyen orvosho...

Mi okozhatja és milyen orvoshoz érdemes fordulni ezzel?

Figyelt kérdés

Rendszeresen zsibbadnak a végtagjaim. Amikor pár percnél tovább ülök a WC-n, szinte minden esetben amikor felállok elkezd zsibbadni kizárólag a jobb lábam, de úgy, hogy nem is bírok ráállni. Ezt követően néhány hete elkezdett fájni a jobb középső, mutató és hüvelykujjam. Ez napközben ritkán, de reggel, felkeléskor minden alkalommal jelentkezik. Ilyenkor percekig, akár 15-20 percig is zsibbadnak ezek az ujjaim, ha pedig behajlítom őket, akkor a könyököm is fáj.

Nagyon zavaró, ráadásul nem tudom mi okozza és aggódok miatta.


2023. jan. 31. 06:44
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Első körben én gerinc problémára gyanakodnék, de inkább háziorvoshoz menj el, reumára elküld maximum,de majd kiderül.
2023. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is, háziorvos továbbirányít.
2023. jan. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Háziorvos tovább irányít, hülyeséget meg kár mondani.


Interneten találsz olyanokat hogy szív vagy csak becsipodott ideg.

De ha nem tudod, mi sem tudjuk, találgatni a legfeleslegesebb dolog, amikor az egészségről van szó.

2023. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
„COVID” ellen oltva vagy? Hányszor?
2023. febr. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!