Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezzel tudnának valamit kezdeni...

Ezzel tudnának valamit kezdeni az orvosok?

Figyelt kérdés
66 éves nő vagyok. Volt egy idő amikor magától fájni kezdett a hátam, körülbelül a gerincem mentén, de aztán elmúlt. Múlt héten a szék mellé ülve sajnos elestem, és ugyan ott vertem be ahol múltkor fájt a hátam. Azóta rettenetesen sajog, se a gyógyszer, se semmilyen praktika nem segít rajta. Az lenne a kérdésem, hogy ha orvoshoz fordulnék ezzel, tudnának ezzel valamit kezdeni? Vagy feleslegesen mennék el? Kissé járás korlátozott vagyok, azért szeretném tudni hogy érdemes e rávennem magam arra hogy valahogy elmenjek oda. Előre is köszönöm a válaszokat!

2023. febr. 2. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudod kihívni a háziorvost? Lehet, hogy semmi komoly, de jobb lenne, ha látná szerintem
2023. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát vagy a háziorvost kell kihívni, vagy elmenni hozzá és majd megmondja mi legyen, de természetesen ha van valami gond, azzal lehet mit kezdeni.
2023. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyógy sportmasszőr fizikoterápia spéci jóga megoldás .
2023. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. febr. 2. 16:28
 5/8 A kérdező kommentje:
De addig is esetleg tud valaki valami jó kenőcsöt rá? Azt felíratnám az orvosommal egyetemben
2023. febr. 2. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Fel kell hívni és megkérdezni, de sok olyan is van, ami recept nélküli,akár gyógyszertáros is javasolhat valamit.
2023. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgyis beszélsz az orvossal, akkor kérdezd meg, hogy mit ajánl és vedd azt.
2023. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xp ali ***** válasza:
58%
Menj orvoshoz. Röntgen lesz, meg MR-t fog sztem kérni, amire lehet h várni kell pár hetet. De majd ő tudja.
2023. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!