Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen az orvos bizottság,...

Milyen az orvos bizottság, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy 2-3 hét múlva kell az orvosi bizottság előtt megjelennem (rokkantsági járadék miatt) Az lenne a kérdésem, hogy hogy zajlik egy ilyen eset? Mit kérdeznek, vizsgálatok lesznek? És még arra lennék kíváncsi, hogy az orvosi papírokat ha viszem, az eredetit kell odaadni, vagy elég a fénymásolt is? Előre is köszönöm!


2010. okt. 4. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az eredeti papirokat vidd,de gondoskodj fénymásolatról is,nehogy mert ha netán valamelyik papírod végleg elkeveredne,akkor az nem lenne jó.

Sokaktól hallottam,hogy szeretik megalázni a pácienst,szerintem föl kell venni a "pléh pofát"és kész.vizsgálat nem lényeges,legfeljebb,"megtapogatják"az embert.

2010. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már 3x voltam az igen, igen „tisztelt” bizottság előtt.

Vizsgálatok az általánosak, meghallgatják a mellkast, megnyomkodják a hasat, a betegségeddel(betegségeiddel)kapcsolatban kérdeznek.

Velem szemetek voltak, de a 3-nál már nem bírtam, vissza szóltam, és onnantól kezdve normálisan beszélt velem.

Sztem ez is egy „teszt”, hogy idegileg milyen az ember!

Sok sikert és kitartást hozzá!!!

Ha tudsz, majd jelezz, hogy mi volt!

Ja, és az eredeti papírt vigyed, ha azóta, hogy beadtad a kérelmed, lettek bármilyen papírjaid, azt is vidd (EKG, labor, röntgen, bármi)

2010. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenképp jelezni fogom, hogy mi volt.

2010. okt. 9. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!