Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap diagnosztizálta az...

Tegnap diagnosztizálta az orvos a pco-t nálam. Még nem kezdödött el semmilyen kezelés, mert még továbi vizsgálatokon fogok átesni. Elég fiatal vagyok még. Mire számithatok?

Figyelt kérdés
Milyen tipusu hormon gyógyszereket fog felirni? Es milyen mellékhatásai lesznek? Köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 12. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

én 18 évesen mentem el először, mert fogigátlót szerettem volna... előtte féltem elmenni, pedig olyan volt hogy évente talán háromszor jött meg... aztán eljött az ideje, mondta a nődoki (levette a rákszűrést), látta hogy szőrösebb vagyok a kelleténél, meg a kis úszógumikat... aztán mondta hogy egy hét mulva ultrahang... aztán utána olvasgattam addig, és már gondoltam hogy ez van... jött a mindent eldöntő ultrahang... mondta a dokim hogy nem kell megijednem, mert kezelhető, és volt egy nagyobb cisztám is a sok mellett, mondta hogy az eltűnhet, főleg ha fogigátlót szedek, mert úgy megjön minden hónapban.

Nekem Cypromixet írt fel, nem is kaptam semmi hormonkészítményt.

De ha babát szeretnél, akkor biztos kell valami kezelés, mert így nehezebben eshetünk mi teherbe... engem csak ezért viselt meg az egész, de már beletörődtem, meg ha szeretnék babát akkor bízok az orvostudományban, biztos tudnak segíteni :)

szerintem nyugodj meg, én több mint fél éve szedem a bogyót, és nincs bajom.

na minden jót :)

19/L.

2010. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát furcsa mert en nagyon vékony vagyok és a hasamon van egy kis hàjika, meg nem vok szörös, se pattanásos, és nem gondoltam hogy valami baj lenne velem, amig el nem mentem az orvoshoz.
2010. febr. 16. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni
2014. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!