Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mire kell készülnöm, hogyan...

Mire kell készülnöm, hogyan fog zajlani?

Figyelt kérdés
Van egy lányom, aki beteg, kómába esett, majd leállt az agyműködése. Hívott az orvosa, hogy holnap be kell menjek a kórházba, mert lekapcsolják a gépekről. Sajnos ennyi volt, nem lehet már mit tenni. Örkény István szavai jutnak az eszembe: "Sokszor tűnődtem: vajon meddig remél az ember? Most már tudom: az utolsó pillanatig." Én is az utolsó pillanatig reménykedtem.

#kórház #kóma #gépek lekapcsolása
2023. febr. 15. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom nagyon. Nem igazán lehet erre mit mondani, semmi sem fog megnyugtatni. Én anno 1 hétig úgy mentem be anyámhoz a kórházba, hogy lehet mire beérek már nem él, akkor ő is vegetatív állapotban volt, az orvos mondjuk már első éjszaka megmondta, hogy reggelt nem éli meg, ennyi volt. Aztán arra mentem be reggel, hogy nincs az ágyában, kérdeztük hol van, hát levitték valami vizsgálatra, tolószékben, még oxigén sem kellett neki. Utolsó utáni pillanatig van remény.
2023. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!