Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy levételnél hány nap...

Anyajegy levételnél hány nap szabival kell készűlnöm?

Figyelt kérdés
Aznap mikor leveszik 1 nap. És aztán?

2022. ápr. 11. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Maximum mikor visszarendelnek kontrollra, akkor az az idő (de max fél nap az is) ill. varratszedésre. Persze picit biztosan számít, honnan veszik le, de teljesen munkaképes azért az ember másnap, hacsak nem valami nehéz fizikai munkáról van szó és valami olyan helyről a testeden, ahol munka közben húzódik. Most persze a sebészeti eltávolításról beszélek, nekem úgy csinálták, fájt persze másnap, de ülőmunkám van és teljesen normálisan tudtam dolgozni.
2022. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor leveszik az fél óra, óra. Ennyi
2022. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
54%

Ez mondjuk erősen függ attól, hogy honnan veszik le és mit dolgozol.

Én pl egy napot sem vettem ki, mert íróasztal mellett nem zavart és nem kellett félnem a varrat felszakadásától.

2022. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor levették csak aznapra kértem ki magam. Fizikai munkát kerüld tényleg, felszakadhat a seb, de egyéb gond nem lesz vele.
2022. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Atól függ. Amikor a lábujjamon volt, egy napot otthon maradtam, a többinél munkából mentem, aztán mentem vissza dolgozni. Volt, amit ügyeletben gyorsan lekapott az ügyeletes orvos, aztán dolgoztunk tovább.
2022. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg attól függ, hogy honnan veszik le és mit dolgozol. Ha pl. álló munkát végzel és a lábszárról, lábfejről, akkor egy pár napig érdemes otthon maradni, mert a megerőltetéstől kiszakadhat a varrat. Ha olyan helyről lesz levéve, ahol nem feszül, vagy amit nem használsz munka közben, akkor mehetsz dolgozni akár a műtét után is.
2022. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!