Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki tud ajánlani anyajegy...

Valaki tud ajánlani anyajegy eltávolításra dokit Szegeden vagy környékén, aki szépen dolgozik és nem horror áron? Mennyibe kerül a beavatkozás?

Figyelt kérdés

Korábban atletizáltam és mindig megsérültek a hátamon lévő anyajegyek, kértem időpontot bőrgyógyászhoz, de mire eljutottam már nem volt vele gond, így azt mondták, hogy nem veszik le.


Két anyajegyről lenne szó a hátam közepén gerinc tájékon, egyszerre szeretném leszedetni, mert kb. 2 cm-re vannak egymástől, és nem túl nagy az átmérőjük. Több orvost is találtam/ajánlottak (Dr. Krizsa Judit, Dr. Bársony Anett, Dr. Varga János, Dr. Radoslaw Grochulski), de árlistát nem találtam. Szeged, Hódmezővásárhely, illetve más város is szóba jöhet a vármegyében.


Ha egyszerre szedik le akkor is kettő után kell fizetnem?

Nagyjából mennyibe kerül ez a művelet?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. febr. 20. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezekben a városokban voltam, és nem TB alapon, de minden egyes leszedett anyajegy külön kerül díjazásra. Ha kettő van, kettőt fogsz kifizetni. Mindegyiket külön kell varrni, érzésteleníteni, akármi, attól függ hogy szedik le. Nekem vágtak, nem lézer volt.
2023. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Dr.Krizsa Juditnál voltam. 2 anyajegyet szedett le és nagyon kedves és segítőkész volt. Mindennel együtt volt egy anyajegy 70.000 ft (műtét, kötéscsere, varratszedés, szövettani eredmény)
2023. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!