Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A tyúkszem eltávolítása után...

A tyúkszem eltávolítása után a talpam még meddig fog fájni?

Figyelt kérdés
A tyúkszemem még június elején jött ki, azóta tapaszokkal kezeltük. 3 napja voltam bőrgyógyásznál, aki gyökerestől eltávolította. Kérdésem az lenne, hogy még hány napot kell várjak, amíg lábra tudok állni? Nem csak hogy akkor fáj, mikor érintkezik valamivel a seb, hanem "nyugalmi állapotban" is szörnyen sajog. Ez normális? Nincs még ebben tapasztalatom, érdekelne, hogy Nektek hány nap után múlt el a fájdalom vagy gyógyult be a seb. Félek, hogy újra ki fog jönni. A válaszokat előre is köszönöm! (17/L)

2017. júl. 30. 13:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a tyúkszem a felső talpamon van, a lábujjak alatti párnás részen.
2017. júl. 30. 13:24
 2/3 anonim válasza:

Nekem jó pár éve volt tyúkszem a nagylábujjam alatt, anyukám szedte ki mert a tapaszok nem használtak, nagyon fájt.

De miután ki lett szedve fokozatosan csökkent a kellemetlenség

10es skálán kb 10/6ra miután ki lett szedve, utána minden egyes nap egyre kevésbé. Egy hét után már nem is éreztem

2017. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem vagy szemolcsom vagy tyukszemem volt a talpamban, mar nem emlekszem. De mind a kettoben volt, az egyikben 4, talan a masikban 3.

Borgyogyasz felirt valami ecsetelot, ami marta, es nagyobb lett a luk, konkretan jarni nem birtam. Visszamentem, es gyokerestul kivagta.

1,1,5het utan mar tudtam rajta menni- de eleg ovatosan, azert lehetett erezni.

2017. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!