Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Táppénzes papíromat átveheti...

Táppénzes papíromat átveheti családtag?

Figyelt kérdés
Már máshol lakom, mint ahol a háziorvosom van, elég körülmenyes lenne megoldani, hogy odaérjek a rendelésre. Ha pl. édesanyám menne el érte kiadnák neki? Esetleg kell meghatalmazás, vagy ilyesmi?

2023. febr. 22. 05:11
A kérdező szavazást indított:
Átveheti
Nem veheti át
5 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Telefon felemel, rendelő felhiv:

Jó napot kívánok, Kovács János vagyok, szeretném megkerdezni, hogy édesanyám átveheti e a tappenzes papíromat, mert én jelenleg nem tudok érte elmenni.


Off: érdemes lenne orvost váltani, ha nem tudsz rendelési időre oda érni.

2023. febr. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a dokit és kérdezd meg, hogy átadná-e az édesanyádnak. Szerintem simán, ha alapból is ismeri anyádat. Pláne, ha elmondod neki, hogy nem tudsz érte menni.
2023. febr. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Na, egyes megelőzött :)
2023. febr. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha egyeseknek nehezére esik normális választ adni mit keresnek ezen az oldalon? Nem ez az oldal lényege? Kérdezek, aki tud az válaszol, ha nem tovább lapoz nem beleköt.. egyáltalán minek nyitja meg a kérdést?

Szerintem senkinek sem kell bemutatni a magyar egeszségügyet. Nem feltétlen akarok egy fél napot a telfonon várni, hogy elérjem a dokit. Az orvosom 11kor kezdi a rendlést, arra gondoltam addigra valakik tudnak a kérdésemben segíteni. #elhittem

2023. febr. 22. 06:47
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 ne vedd magadra, te legalább nem lekezelően valaszoltál.
2023. febr. 22. 06:49
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Ah, en kérek elnézést, Fenség, térden állva kérek bocsánatot, hogy válaszolni mertem. A magam józan paraszti eszével azt gondoltam, hogy egy átlag ember képes egy ilyen horderejű problémát egyedul elintezni, de láthatóan Őfenségének ehhez segítségre volt szüksége, gondoltam leírom, mit kell mondania. Dehat ha ez is sértő....Mi lesz az ítélet, agyonlövet vagy felakasztat?
2023. febr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
(Amúgy mege gy szóval nem írtam, hogy az orvost hívd. A rendelőt kell, és nem kell az orvost kérni, az asszisztens pont eleg)
2023. febr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!