Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha betegszabadságra szeretnék...

Ha betegszabadságra szeretnék menni, mit kell kérnem az orvostól?

Figyelt kérdés

Gondolom táppénzes papírt nem mivel van még 15 betegszabim. De kell valami igazolás? Vagy csak meg mondom a munkahelyen hogy beteg vagyok írjanak be beteg szabira?


Nem igazan szoktam szabadságra menni (betegseg miatt) az elmúlt években nem is tudom mikor voltam, szoval sajnos elegge kiesett hogyan mukodik.



2023. febr. 22. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Táppénzes papírt kell kérned, csak azt beadva tudnak táppénzre kiírni.
2023. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg vagy elmész az orvoshoz ő pedig felvesz téged keresőképtelen állományba. A betegszabadsághoz szükséges igazolást az orvos állítja ki. Ha meggyógyultál, akkor vissza kell menned, hogy zárja le és adja ki részedre a papirat, ezt kell leadni a munkahelyeden a többit ők intézik.
2023. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!