Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvos meg tudja állapítani...

Orvos meg tudja állapítani megvertek-e vagy leestem valahonnan?

Figyelt kérdés

Voltam buliban, picit sokat ittunk barátnőmmel, aztán arra lettem figyelmes másnap hogy tele vagyok ütődésekkel, kék foltokkal. Nem emlékszem hogy hagytuk volna el egymást, viszont találtam egy üzenetet amiben kihívom őt a padhoz, szóval igen, elhagytuk egymást és nem emlékszem

hogy utána mi történt. 5 órát voltunk a buliban és arra sem emlékszünk hogyan értünk haza. Igen, tudom, hülye vagyok, nem fordul elő többé az biztos. Tanultam a hibámból.



2023. febr. 26. 04:46
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy meg tudná mondani, de nem tökmindegy?
2023. febr. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
végülis már de kurvára az..
2023. febr. 26. 05:25
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát azt mondd, amire emlékszel. Ha az orvos szerint bánthattak, kérhetsz látleletet (ez fizetős). Tegyél feljelentést, meg egy drogteszt is érdekes lehetne, bár azt hiszem, hogy az sincs ingyen. Ma már mindenhol vannak kamerák, talán kiderül az igazság.
2023. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs hogy valaki nem emlékszik xD ezzel azok szoktak takarozni akik ilyenkor lefekszenek fűvel fával aztán jajj nem emlékszik xD
2023. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

GHB-t kaphattatok titokban a buliban?


[link]

2023. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csak zolpidemre ittunk és minden álomszerűnek hatott aztán meg kiesett minden, amikor elaludtunk olyan volt mintha csak az álmunk folytatódott volna, másnap pedig semmire sem emlékeztünk. Igen, tudjuk hülyeség volt amit csináltunk meg már kvára bánjuk is, ezt már csak így mellékesen itt hagyom mert mért ne, azért köszi a válaszokat.
2023. febr. 26. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhessegi tesztet csinaltass.
2023. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!