Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszednek az államról egy...

Leszednek az államról egy anyajegyet ha nincs semmi baja?

Figyelt kérdés
Van az államon egy borsoszemméretű anyajegy.Már ki is türemkedik.Gondolom ha elmegyek bőrgyógyászhoz megvizsgálják.És ha nincs vele semmi baj nem szedik le?Csak mert engem nagyon zavar már.Mindenbe.És esztétikai okokból szeretném leszedetni.Nem magán orvoshoz tervezek menn.

2023. márc. 1. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2019-ben még leszedték, azóta nem tudom mi a helyzet ilyen téren. Bőrgyógyászatilag nem volt problémás, csak zavart borotválkozás közben. Igazából nem az államon volt, hanem attól balra úgy 4 centiméterrel. Maradt egy kisebb heg, de szerintem jól néz ki. :D Ha megnövesztem 5-6 milliméter hosszúságúra a szakállam, akkor pedig nem is látszik.
2023. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magánban leszedik
2023. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a borgyogyasz nem tartja indokoltnak a leszedest, akkor nem fogja puszta esztetikai okokbol leszedetni . Maganban leszedik penzert..
2023. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esztetikai okokból is le lehet vetetni. Viszont a legtöbb sebész bőrgyógyászati vélemény nélkül nem szedi le (aminek nem kell pozitivnak lennie. Enyemnek sem volt semmi baja, csak szimplan zavart.) De sok bőrgyógyász maga is leveszi, és nem küld sebészhez.
2023. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mar hogy venné le brogyogyasz?? Sebesz veszi le, mivel varrni stb kell. Es utana elkuldik szovettanra. Borgyogyasz csak megvizsgalja az anyajegyet. Most vagyok tul 3 muteten. Szikevel vagjak ki majd varrnak ossze. A borgyogyasz ad beutalot sebeszetre , nem o csinalja a mutetet.
2023. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem kicsit jobban tudom, mint te, hatodéves orvostanhallgató létemre. Vesz le bőrgyógyász is anyajegyet. És nem egy nagy kaland összevarrni egy pár centis sebet. Ahogy a bőrgyógyász is tud szövettanra mintát küldeni. Egyik sem sebészi kompetencia. A bőrgyógyásztól függ, hogy leveszi, vagy sebészetre küldi.
2023. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi lett végül? Nekem is van egy anyajegy/szemölcs, sosem nevezik meg, hogy mi, kiáll az arcomból, de az állami bőrgyógyászok nem hajlandóak foglalkozni vele, hiába kérem.

(viszont elmondja, hogy a maszek milyen ügyes...)

2023. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!