Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Foghúzás után 3 nappal szabad...

Foghúzás után 3 nappal szabad tejes kávét inni ?

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Igen, de alapos fogmoàst majd öblögetést kell utànna végezned.
2023. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ma húztak. Igen elismert és népszerű, 30 éve praktizáló fogorvosom, arra a felvetésemre, hogy lehet-e tejet inni? Értetlenkedve mondta, hogy miért ne lehetne. Annyit mondott, hogy ne szívogassam a fogam helyét, no meg ha bugyog orrfújás közben akkor szóljak. Még elmondta, hogy meddig várjak az evéssel.
2023. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig ez Mindenhol fent van!az összes letezö fogorvos weboldalon fent van!Hogy nem szabad !Azert Talàn Ennyi fogorvos Csak nem téved??
2023. márc. 6. 22:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt javasolják, hogy utána fogat kell mosni meg öblögetni, ahogy Sherry is írta.
2023. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
NEM.Idézem a fogorvosomat: „3-4 napig ne fogyasszon tejterméket es nyers tojàsos èteleket“Ha gondolod ugyanezt belinkelem az összes letezö fogorvostol az interneten.
2023. márc. 7. 08:18
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es válaszolò ha jòt akarsz magadnak ne fogyassz tejterméket most.Egy ismerösömmek komoly problèmája lett Pont Emiatt Mert nem foglalkozott evvel.
2023. márc. 7. 08:20
 7/8 anonim válasza:
Nekem 18 fogat hoztak ki minden hétvégén kettőt ,utánna kilepve a rendelobol lefolytattam egy feldeci szilva palinkat, es ez minden hétvégén ismétlődött tökéletes gyógyulás !
2023. márc. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 juhlaci válasza:
Még az nap is lehetett volna
2023. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!