Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pánikroham és képzelődés az...

Pánikroham és képzelődés az ashwagandha szedése után, lehetséges hogy a tabletta miatt van?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 3 hétig szedtem az ashwagandha étrendkiegészítőt, egyik éjjel próbáltam elaludni de alvás előtt felriadtam, hirtelen pánikrohamot kaptam, nem értettem miért vagyok a jelenbe (1mp-es roham volt) utána reggelig nem tudtam elaludni, nagyon megijedtem, sosem volt még pánikrohamom.

Imádtam élni, sok célom volt, mindig pozitív ember voltam.


Azóta a tünetek:

-1mp-es pánik, Az agyam nem érti hogy miért vagyok a jelenbe,(miért vagyok itt, miért létezünk a földön) megijedek, bepánikolok – mintha az agyam kikapcsolna vagy kisülne. (de csak beképzelem) (3naponta jön elő kb)

-kb egész napos félelem hogy ez ne jöjjön elő újra: pánik, fejfájás, szédülés, memóriazavar, hányinger, félelem a megőrüléstől

-ha elfoglalom magam akkor valamennyi ideig jó, de utána újra előjön. a folyamatos pánik, vagy akár az 1mp-es fő pánik.

-ezek miatt kimerült vagyok egésznap, fáradt, álmos, nem tudok semmit csinálni. mintha az agyam aludna nap közben is.

-azóta mintha másik dimenzióban lennék, pedig nem, tudatomnál vagyok.

Valakinél volt már bármi ilyen hasonló, ha igen hogyan kezelte?

Labor leleteim tökéletesek.

Neurológushoz van időpontom jelenleg.



2023. márc. 17. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Menj el kocogni survosen. Az segit aludni meg helyrehozza a lelki dolgokat.
2023. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ne aggódj ,hasonló problémákkal küzdök évek óta .Tudom nagyon ijesztő és kellemetlen tud lenni egy ilyen pánikroham .Nekem sokszor előjön mikor későn fekszem le .Arra riadok ,hogy szaporan ver a szívem és halálfélelmem van .Ehhez társul egy zavarodottság érzés ,fogalmam sincs pár másodpercig merre vagyok,minden olyan idegen ,olyan érzésem van mintha most születtem volna és minden új lenne .Fura játékot űz velünk az agyunk .A futás egyébként fantasztikus stresszoldó ,ezért is futok rendszeresen .És nyugi ,nem vagy egyedül ezzel a problémáddal.
2023. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!