Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van valahol egy hivatalos...

Van valahol egy hivatalos lista az államilag is elérhető vérvételekről, és a csak magánban elvégezhetőkről?

Figyelt kérdés
Elég nagy gondban vagyok, mivel sokat kell laborba mennem és most is előttem van még minimum kettő. De már nem tudom mi az, amit elvégeznek ingyen is, vagy csak fizetősen. A pajzsmirigy hormonoknál néznek például bármit is a TSH-n kívül állami ellátásban?

2023. márc. 20. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha normális a TSH-d akkor nem kérhetik a T3-t és a T4-et. Csak akkor ha határértéken aluli vagy felüli. (szóval ha mondjuk autoimmun betegséged van akkor sok sikert).
2023. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezért is megyek magánba, csak agyaltam rajta, hogy nem dobok-e ki sok pénzt, holott a későbbre kiírt államiban is megnézték volna. De akkor ezek szerint semmit sem vesztek vele. :/
2023. márc. 20. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!