Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért kell mennem üzemorvosi...

Miért kell mennem üzemorvosi vizsgálatra, amikor csak irodában fogok dolgozni? Milyen vizsgálatok lesznek? (nagyon izgulok)

Figyelt kérdés
Egy hivatalba megyek dolgozni, semmi olyan rizikó nincsen, nem dolgozok ólommal, Uránnal, nem vezetek vonatot, repülőt...semmi olyan nincs ebben a munkában
2023. márc. 24. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Vérnyomás és szemvizsgálat. Meghallgatja a szívedet, tüdődet.

Illetve volt olyan doki, aki a hasamat is megnyomkodta.

Esetleg súlyt mérnek.

2023. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

De mitől félsz???? Semmi különös nem lesz. Vérnyomásmérés, szemvizsgálat.

Sok helyen van, nemcsak veszélyes munkakörökben.

2023. márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges. Aki a rendeletet alkotta, az se tudná megmondani, hogy minek van. Otthon 10x annyi veszély van, mint egy irodában, mégsem kell hozzá egészségügyileg "megfelelni".

1. Jól vagy? Mi a fenének tudni, hogy egy irodista - vagy akármelyik más melós - éppen hány kiló?

2023. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as - nekem volt szerencsém olyan üzemorvoshoz. Csak ezért írtam. Ezért is írtam, hogy esetleg.

Meg olyanhoz is, aki a vérnyomásomra azt mondta 100-110/80. Így, intervallumosan.

2023. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!