Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Én most 8. osztályba járok és...

Én most 8. osztályba járok és hamarosan megyek szakközépiskolai orvosi vizsgálatra, burkolónak fogok tanulni és tudni szeretném, hogy mit néznek a vizsgálaton, tudni szeretnék minden részeletet?

Figyelt kérdés

#burkoló #vizsgálat sürgős
2019. máj. 9. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az orvosi alkalmassági vizsgálatra gondolsz.


Ott a látásodat, hallásodat, vizeletet és megtapogatnak, hogy van e valami szervi bajod.

2019. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pedig ezeknek sok értelme nincs, szerintem félig süketen is lehet burkolni.

Inkább azt kéne nézni, hogy le tudsz-e guggolni 1 óra alatt 60-szor, 30 perc térdeléstől bedagad-e másnapra a térded és hogy elbírsz-e 20 kilót egy kézzel.

2019. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó, teljesen egyetértek veled! Köszönöm
2019. máj. 12. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Alap vizsgálatok lehetnek(látás,hallás,vérnyomás,gerinc,lúdtalp),max boxerig kell vetkőzni,ha bármi cikis vizsgálatot akarnának(mert sokszor már túlzásba viszik)nem kötelezhetnek rá.



Ahol előfordul,hogy magasban kell dolgozni,ott a tériszony kiszűrésére is van vizsgálat

2019. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. máj. 16. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Értelme van, jelen esetben ha pl. Gerincferdülésed van akkor a sok hajolás miatt rosszabb lessz a hátad és lehet, hogy 30 éves korodban már alig bírsz majd lehajolni vagy leülni is.

Tehát az értelme az, hogy a késöbbiekben ne romoljon az állapotod.

2019. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben!
2019. máj. 20. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!