Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki folyamatos táppénzen van,...

Aki folyamatos táppénzen van, hogyan tudna "bérpapírhoz" jutni?

Figyelt kérdés
Táppénz alatt a munkáltató nem ad, mert nem ő a kifizető. A TB pedig csak hatósági igazolást állít ki, amiben csak az szerepel, hogy milyen időszakra, mikor és mennyit utalt ki. Arra lennék kíváncsi SZÁMOKBAN (a kiszámítás képletét ismerem), hogy pontosan ők milyen összegek alapján állapították meg a bruttó napibérem, mert szerintem az nem stimmel, sosem olyan összeget kapok, amit kellene. Ezért érdekelne, hogy mi alapján számítottak és pontosan mennyit, mert itthon a bérpapírjaim alapján én is kiszamoltam, s nekem nem ennyi jön ki. Továbbá szeretném látni, hogy a családi adókedvezmény is mikortól lett érvényesítve, melyik utalással mennyi lett ebből küldve stb. Ezt így teljesen részletesen is megfogalmaztam nekik egy kérelemben, azt mondták nincs náluk ilyen. Hogy lehetne ilyet kérni? Bemenni most nem tudok, mert nem érzem jól magam.
2023. ápr. 5. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

EESZT-ben meg lehet nézni.


[link]

2023. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem, nekem azt írja ki, hogy nincs elérhető dokumentum.
2023. ápr. 5. 13:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Plusz még 5 MP alatt ki is jelentkeztet automatikusan az oldalról.
2023. ápr. 5. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!