Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvosom elég bunkó lett...

A háziorvosom elég bunkó lett velem, mert nem vagyok oltott, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Váltani nem igazán tudok (lakcím szerinti), senki sem vállal, hiába van jogom hozzá.

Vigyek neki ajándékot? Fizessem ki neki a fejpénzt, amitől elesett, mivel nem oltattam?

Eddig magánban próbáltam intézni, de elfogyott a pénzem..Sajnos vannak problémáim, amivel foglalkozni kéne, beutaló nélkül nem úszom meg.

Ti mit tennétek?



2023. ápr. 13. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Szia! Nem szabadna “bunkon” viselkednie! Probálj valahogy a kedvére tenni! Egy ajándék kosárka megtenné, amiben kávé, csoki egy üveg bor található! Mond meg neki, hogy szivessen hoztad, - egédzségére. Aztán mond el a problémádat!
2023. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*egészségére
2023. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Milyen oltásod hiányzik? Miért nem kaptad meg? Miért nem potolod?
2023. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, válts orvost
2023. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem oltattam kovid ellen. Nem fogom pótolni. Majomhimlő meg influenza meg pneumococcus meg hepatitis abcdefg stb. oltást sem fogom.

Utolsó, igazad van, váltani kellene, csak nem fogad senki. Esetleg ha Szentendre vonzáskörzetében van ilyen tipped, akkor szívesen meghallgatom. Oda tudok tartózkodási helyet bejelenteni ha szükséges.

Most megpróbálok valami ajándékutalványt összeokoskodni. Ha az sem változtat semmit, akkor tényleg váltanom kell.

2023. ápr. 13. 12:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze az oltásaidhoz. Mondd el neki, és válts orvost.
2023. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

5

Ne őrülj meg, nehogy már ajándékokkal kelljen a kedvében járni...!

Olyan nincs, hogy nem fogad senki.

2023. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Szia, semmi köze hozzá.mashova meg nem is mehetsz.elvileg terület/ utca szerint vagyunk besorolva.a hálapenz meg tilos pár éve.
2023. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs már szabad orvosválasztás?
2023. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak a körzetes köteles elvállalni és senki sem motivált a többletmunkára. Engem a körzetes is majdnem kirúgott. Szóval van szabad orvosválasztás, ha az orvos is úgy akarja. :)
2023. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!