Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Végbéltükrözés tapasztalatok...

Végbéltükrözés tapasztalatok (nem vastagbél) ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végbéltükrözésre kell mennem aranyér,és repedés miatt.

De nem találok sok hasznos tapasztalatot,sokan összekeverik a vastagbél tükrözéssel.

Akinek volt,és tudna segíteni,nagyon hálás lennék.

Mennyire fájdalmas a vizsgálat? Körülbelül hány percig tart? Szükséges előtte béltisztítás?

Köszönöm szépen!


2023. ápr. 28. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Olyan mint amikor egy vascsövet vagy baseball ütőt feltolsz magadnak. Én nagyon élveztem mert hombár vagyok rendszeresen beutaltatom magamat a háziorvosommal végbéltükrözésre 😍
2023. ápr. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első egy világi troll...

Ha alapos orvos, akkor 3-4 perc és ultrahangot is néz (meg sem érzed azt)

Az anoszkóp vagy rektoszkóp picit fura érzés,ha hasznaltal mar analis kúpot, akkor olyasmi erzes, fajdalom akkor van,ha csúnya elváltozás van. Pl aranyer, trombotizalt aranyer, repedes, vegbelgyulladas, fekely stb. De ha nincs nagy gond, nem fáj, "csak" kellemetlen. Sikosito anyagot hasznalnak, hogy konnyebben felhelyezzek az eszkozt. Nem szukseges tisztitas, de ha erzed h wcre kell menned, elotte vegezd el. :D

2023. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!