Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olyan orvossal érdemes magam...

Olyan orvossal érdemes magam megműttetni, akivel nem beszélünk közös nyelvet?

Figyelt kérdés
Találtam egy jó klinikát Bukarestben, viszont aggódok a nyelvi nehézségek miatt.

2023. ápr. 30. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Akkor honnan tudod, hogy jó a klinka???
2023. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Neked nem kell beszélgetni az orvossal.A lényeges magyar szavakat biztos tudja .Nálam tudta .
2023. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, onnan hogy fent van Tik Tokon, és nagyon szép munkákat csinál.
2023. ápr. 30. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha BUKARESTBE akarsz menni müttetni magad, akkor teljesen mindegy a nyelv, ennél még Magyarországon is jobb az ellátás!

Meg ha Nyugatra akarnál menni és egy tényleg fejlett technikával rendelkezö helyen, azt megértem, de így el sem tudom képzelni, hogy jutott eszedbe egyáltalán!

2023. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Ja, hogy fenn van a tiktok-on? Akkor nem fog gondot jelenteni a nyelv.


Amúgy elmeorvos látott már?

2023. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát de most miért? Hallottam már, hogy valaki Törökországban plasztikáztatott, mert ott sokkal olcsóbban megúszta. Amúgy értem én, hogy Románia, de hát csak a fővárosról van szó, meg már amúgyis európai ország, szóval azért nem a gettóba mennék. Igazából onnan jutott eszembe, hogy láttam egy csajt, aki BBL-t csináltatott, és nagyon szép lett neki, plusz ahogy néztem az árakat, sokkal olcsóbb, mint egy magyar klinika.
2023. ápr. 30. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

#4 Látom te is egy burokban élsz és sosem jártál külföldön hogy ilyen sztereotíp gondolkozásmódod van. Én több mint 10 országban dolgoztam már sebészként és a híres nyugaton egyáltalán nem színvonalasabb egy ÁLLAMI kórház mint egy "balkáni" országban egy MAGÁNKLINIKA. Sőt egy nyugati és keleti magánklinika között sincs különbség. Ha megveszi a legmodernebb eszközparkot akár saját pénzből akár támogatással akkor ugyanolyan jó minőséget tud szolgálni, viszont a beavatkozás költsége ugyanazzal a műszerparkkal jelentősen olcsóbb keleten az alacsonyabb bérleti költségek és rezsi miatt.


Szóval ne tántorítson el az hogy Bukarest és Románia, 1000x minőségibb ellátást kapsz egy román magánklinikán mint egy Londoni külkerületi "SZTK"-ban.


-egy sebész

2023. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as. A negatív kommentekkel meg nem foglalkozom, elvégre túl sok az ilyen ember, akiknek nincs élete, aztán annyi boldogságuk van, hogy ide beírkáljanak.
2023. ápr. 30. 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:
8... neked meg annyi boldogságod van, hogy nagyobb legyen a valagad. Azért az is egy elmekórtani eset.
2023. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!