Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes megműttetni?

Érdemes megműttetni?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van és szeretném kipróbálni ezt a fürdőkádas dolgot, de nem tudom hogyan is kell. Milyen meleg vízben? Mennyi idő után látható a hatás? Az még hozzátartozik hogy nem nagy mértékű a szűkület, ugyanis csupán merev helyzetben nem tudom végig hátrahúzni, viszont ilyenkor(ha áll)kb. a makkom feléig le tudom húzni. Illetve ha ez nem jönne be, akkor mikor érdemes el menni egy sebészhez/urulógushoz? Segítsetek kérlek!!

2018. febr. 8. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Én nem tudom milyen fürdőkádas dologról van szó, de biztosan nem fog működni. Ha szűkületed van, akkor orvoshoz kell menni.
2018. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Több hónapba is bele telhet hogy hatásos legyen és egyre jobban lásd az eredményt,és jó ha minden nap végzed(hogy könnyebben tudod mindig kicsit a fitymád hátrahúzni) ha meleg vízben kezded a fitymád tornáztatni.Simán mint amibe fürödni szoktál olyan meleg vízben kell beülni,tehát fürdéskor végezheted nyugodtan.Gyakorlatilag mint amikor maszturbálsz hátra húzod a fitymád percekig,de óvatosan ,nem erőltetve ne hogy sérülést okoz magadnak.

Mivel neked mereven van baj a fitymáddal így ha már merev a péniszed akkor is kicsit folytatod,de csak addig húzod ameddig fájdalom és sérülés nélkül hátra tudod húzni,tehát ne erőltesd nagyon.


Ezt relatív fitymaszűkületnek hívják.


Ha pár hónap alatt sincs kicsi javulás sem,akkor 14 éves kortól már egyedül elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit kell vinni.Az is lehet első neki futásnak az orvos krémet írna fel,és pár hét múlva visszahívna hogy javul e a helyzet.


Ha műteni kell mert nem lenne javulás akkor is ezt metélni nem kell,mert nem olyan súlyos,viszont sok orvos ha kell,ha nem metélni akar,tehát ha egyből ezt hozná fel meg kell mondani,te ezt szeretnéd elkerülni és a további lehetőséget mondja el.És jobb ha műtétre lenne szükség akkor szünidőre tervezni,mert bármilyen műtét is lesz az első 2 hét kellemetlen tud lenni,senkinek sem kell megtudnia mi van és otthon mégis csak könnyebb lábadozni.


De lehet jobb lenne ha elmennél urológushoz és lehet írna fel krémet.Attól hogy megvizsgál az orvos még semmilyen kötelezettséged nem lesz,te döntöd el,hogy mihez kezdesz azzal amit mondott/javasolt neked és senki nem tudja meg hogy ott jártál.Ha ettől félnél.

2018. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!