Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A COVID oltás várhatóan...

A COVID oltás várhatóan továbbra is kötelező lesz az egészségügyben dolgozóknak, minden évben?

Figyelt kérdés
Aki egészségügyben dolgozik és van esetleg erről információja. Mi a véleményetek arról, ha évente kötelező lenne? Engem ez a dolog elriaszt az egészségügyi pályától. :( Nem az oltásokkal általában van bajom, hanem a géntechnológiás típusúakkal.

2023. máj. 6. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi dolgozó vagyok (Németországban), és NEM kötelező a covid vakcina.
2023. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2023. máj. 6. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eü dolgozó vagyok. Már nem kötelező újabb adag. A 3-nak meg kellett lennie mikor felvételiztem a munkahelyemre, azóta ezt nem tudom, hogy kérik-e még, de évenkénti oltás nem kell.
2023. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak! Ápoló végzettséggel mindenképpen kell embereket emelni, fürdetni, vagy az ápolók nagyobb részének nem kell ilyen nehéz fizikai munkát végeznie? Bocsánat ha buta kérdést teszek fel.
2023. máj. 6. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Covid osztályon voltam tavaly 7 napig, egy ágyban fekvőt sem fürdettek meg a 7 nap alatt, pelenka csere egy nap egyszer volt, nem tudom máshol is így van-e, de számomra ez elég fura volt.
2023. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!