Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesti Tritonlife Róbert...

Budapesti Tritonlife Róbert Kórház orrsövény műtét tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Pesten a Róbert Kórházban volt egy orrsövény műtétem altatásban, és a műtét óta (1 éve) feledékenyebb és figyelmetlenebb vagyok.


Természetesen visszamentem és kikértem az anesztes jegyzőkönyvet, ahol műtét utáni monitorozás címén csak vérnyomásmérés szerepelt, úgyhogy beszéltem az orvossal, aki szerint a nővérek 5 percenként ránéznek a betegre, mérnek véroxigént és légzásszámot is, viszont csak azokat az adatokat jegyzik fel, amik kórosak (kivéve vérnyomás, a műtét utáni fájdalom mérésére).


A kérdésem az, hogy nektek mi a tapasztalatotok az orrsövény, ill egyéb altatásos műtéttel a Róbert Kórházban? Akárkinek volt hasonló kognitív problémája mint nekem? Illetve, ha valaki hozzátartozóját műtötték, ott hogy történt a műtőből kikerülés utáni időszak?



2023. máj. 6. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem más miatt lesz, nem a műtét miatt. Az nem okoz ilyet.
2023. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,

Máshoz nem nagyon tudom kötni, minden rendben volt amikor elmentem a kórházba, aztán amióta felébredben megvan a probléma.

2023. máj. 10. 15:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!