Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mellimplantátum plasztikai...

Mellimplantátum plasztikai beavatkozás mennyire fájdalmas és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mennyire fájdalmas beavatkozás egy mellnagyobbító plasztikai műtét? Én egy 23 éves kissé túlsúlyos, 105 kilós 178 centiméter magas férfi vagyok akinek jelenleg is kicsit kidudorodnak a mellei (tehát nem vagyok lapos mellkasú).


Mennyire fájdalmas beavatkozás ha női melleket plasztikáztatnék magamnak? Nem óriási melleket szeretnék hanem közepes méretűt amire már lehet melltartót felvenni és meg lehet markolni. Valakinek van tapasztalata mellplasztikával kapcsolatban?


Elsősorban az érdekel hogy mennyire fájdalmas maga a műtét, illetve a műtét utáni gyógyulási idő valamint mennyibe kerül a beavatkozás?



2023. máj. 19. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Inkább pszichiáterre költs....
2023. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem érdemes. Gondolj bele, utána még melltartóra is költhetsz.
2023. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%
Szanalmas…
2023. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!