Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha egy tanár nyáron kórházban...

Ha egy tanár nyáron kórházban van, akkor táppénzre kell mennie?

Figyelt kérdés
Pedagógus vagyok, èppen ezért nyárra időzítettem egy hosszabb kórházi kezelèst. Mivel ekkor amúgyse dolgoznék, táppénzre kell mennem? Vagy ez hogy van?

2023. máj. 22. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Betegség alatt
2023. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
táppénz van.
2023. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A nyári szünet úgymond a szabadsága a tanárnak. Ha kapsz ezalatt az idő alatt pénzt, akkor kell táppénz, ha nem szeretnél elesni az adott összegtől.
2023. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bolond lennél bejelenteni... Csak még kevesebb pénzt kapnál. A szabadságodat töltöd, tehát azt csinálsz, amit akarsz.
2023. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Uh jogos, akkor végülis nem kell megjelenni a suliban… így igaz, ennyi erővel nyaralhatnál is.
2023. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha kórházban töltöd akkor fekvobeteg leszel
2023. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell bemenned, miért jelentenéd be a táppénzt?
2023. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem szándékozom bejelenteni, nyilván hogy ne kapjak mèg a mostaninál is kevesebb pénzt, csak azt nem tudom, hogy a suli nem fogja megtudni, például a kórházban nem jelentik be? Azért is lényeges kérdés, mert már így is vannak plusz kiadásaim az egészségem miatt, és lesznek is, tekintve, hogy előfordult már, hogy saját költsègemen vittem be gyógyszert, kötszert stb mert nem volt...
2023. máj. 22. 21:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a bérügyintézőt a suliban. De nem jelentik le, neked kell leadni a tp-s papírt...ha nem adod oda, nem tudják elszámolni, de mivel szabin vagy, nem is maradsz távol a munkádtól.
2023. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, főleg utolsó! Most már értem.
2023. máj. 22. 22:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!