Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aranyér vágás után pár órával...

Aranyér vágás után pár órával újra kijött. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ma besétáltam az aranyér ambulanciára, hogy valamit csináljanak a kilógó belső aranyeremmel, ami egy hete kínoz. Az orvos megvizsgált, majd választhattam a kúp és a vágás közt. Már egy hete használok kúpot és semmi nem változott, így inkább a vágás mellett döntöttem. 2 hematómát távolítottak el, ha jól hallottam amit az orvos az asszisztensnek mondott. Amíg hatott az érzéstelenítő, jó is volt, gondoltam akkor végre vége, de utána borzasztóan fájni kezdett. Most zuhanyzásnál odanyúltam, hogy kicsit megmossam és éreztem, hogy egy ugyanakkora dudor van ott, mint amivel mentem a sebészetre. Megnéztem tükörrel is, pontosan ugyanaz a látvány, csak van rajta egy vágás, ami vérezget, így még visszanyomni se merem. Járt már valaki így? Hogy sikerült eltűntetni?

A történethez még hozzátartozik, hogy jelenleg a terhesség 36. hetében vagyok és így is rettegek, hogy szülés közben rosszabb lesz, az első terhességemkor nem volt semmi ilyen, most jött ki először. Van valami remény, hogy a szülésig elmúlik?

Bocsánat, ha hosszú voltam….



2023. jún. 1. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernél kijon a terhesség alatt, szerintem ez utána fog javulni, ha megszuletik a baba
2023. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A műtétet elbasztak .
2023. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!