Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy életmódot...

Normális, hogy életmódot váltottam és aranyerem lett?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy egészségesen táplálkozok, gyorsult az anyagcserém ennek hatására elég nagyokat wc-zek aztán általában emiatt vérzik is minimálisan meg ott egy pukli és kicsit fáj néha.

Nem vagyok hozzászokva a napi-kétnapi székeléshez, meg ráadásul ennyit.



2022. dec. 11. 00:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Tehát minden nap wc zek majdnem
2022. dec. 11. 00:16
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem olyan egészséges az a táplálkozás mint hiszed. Mégis miket eszel?
2022. dec. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se ok mert akkor épphogy könnyebben “kicsusszanna” mert sok folyadék/rost/yoghurtos bélbaci/stb. lenne benne.

Szóval miket is eszel?

2022. dec. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én eszek mindent is, nekem akkor vannak aranyérrel problémáim, amikor beviszem a telefont, és elkezdek trónolni... mióta nem így van, hanem bemegyek, kitolom, és állok is fel, azóta megszűntek.
2022. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Először is, MINDEN NAP kellene legalább egyszer "nagy"wc-zni.

Másodszor, nem iszol elég folyadékot és nem eszel elég rostot, ezért erőlködsz.

A normális széklet kijön magától, anélkül, hogy kijönne az aranyered. Nekem napi kétszer van székletem, és még sohasem volt aranyerem. Igaz, napi kb 1-1,5 kg zöldség-gyümölcs az alap. Reggeli zabkása gyümölccsel és magokkal (őrölt len és chia mag + pár szem dió, mogyoró, vagy tisztított tökmag, napraforgó mag), ebéd és vacsora valami hús párolt zöldségekkel, két kaja között 2 alma, vagy 2 narancs (vagy ami van itthon), plusz minden nap legalább 1,5-2 liter tiszta víz (nyáron több), és a reggeli és esti nagywc-zés biztosított, aranyér nélkül.

2022. dec. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem fura, ha egészségesen táplálkozol, akkor elvileg sok rostot es folyadékot fogyasztasz. Ettől persze lehet aranyered, de a kétnaponta széklet az nem annyira erről árulkodik.
2022. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy rossz az étrended, vagy a kettőnek nincs köze egymáshoz.
2022. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem normális, és nem a táplálkozásod miatt lett aranyered.


Vagy akkor olyan keményet tolsz, hogy felrepeszti a végbeledet - ez meg pláne nem oké.

2022. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nemtudom miről beszéltek, eszek én főleg zhöldséget meg fehérjét.
2022. dec. 11. 11:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan írd le légyszíves. Naponta vécére menni meg éppen normális dolog, problémás ha ritkán van széklete valakinek.
2022. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!