Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szoktatok kérdést feltenni az...

Szoktatok kérdést feltenni az orvosnak?

Figyelt kérdés
Jártál már úgy, hogy kérdeztél az orvostól és nem válaszolt, vagy ha válaszolt is, azt olyan stílusban tette meg?

2023. jún. 2. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Jártam úgy.

Lesétáltam a betegjogi képviselőhöz és panaszt tettem.

Legközelebb teljesen másképp viselkedett elmondtam neki, hogy nem azért kell normálisan emberként viselkedni, mert be lett panaszolva hanem azért mert ő akart orvos lenni és ő választotta, hogy emberekkel akar foglalkozni.

Utána felálltam és otthagytam és elmentem egy másik orvoshoz.

2023. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, de inkább a webbetegen.
2023. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szoktam kérdezni Máskülönben nem mondanak semmit, úgy kell mindent kihúzni belőlük.
2023. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Ó, játszottam én már öreg fődokkerrel "kinek nagyobb a fsza" játékot. Nyertem. Utána olyan volt, mint a kis angyal. Olyanok, mint a kutyák, le kell dominálni őket, utána a tenyeredből esznek tapasztalatom szerint. Tudom, egyszerre felháborító, tiszteletlen, végtelenül szomorú, de közel 40, itt eltöltött év sokszorosan igazolta az elméletem.
2023. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat mit mondjak, ha kemeny jatekot akarsz jatszani vele es te kezdemenyezed, akkor egy meg szoktak hatralni. Foorvossal csinaltam ezt, masok elott nyilvanossagra hoztam olyan dolgot, annyit mondok nem vezetett bizonyos X. szamu mellekletet kabitoszer kiadasrol. 2 tanu ott volt. Akar meg is tudom nezni mikor volt.


Es meg hany ilyen eset volt.


Es mennyi hulyeseget csinalt, mennyi illegalis dolgot. Kabitoszerekkel kapcsolatos papirok nem megfelelo megrendelese, hol tobb adag. Szerintem o is tudja ha elkezdenenek belenezni a a lof*szt csinal, a karriernek minimum vege, es ez meg nem a vege az meg nagyon messze van.


Ma mar o is tudja amit muvelt az nagy tet, es hiaba nyomja nekem itt hogy o mar 60 eves neki mar mi van hatra. Sokminden van meg hatra, de nem feltetlen.

2023. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon megyek orvoshoz mert már lassan az ország legalját képviselik modorban, empátiában, néhány tiszteletreméltó kivételtől eltekintve. De ha nagy ritkán megyek, akkor igen, szoktam kérdéseket föltenni ugyanis maguktól nem sokat mondanak. És igen szoktak bunkók lenni, sőt az a "normális".
2023. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!