Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kezelheti a lányomat a sebész...

Kezelheti a lányomat a sebész ismerősünk ilyen esetben?

Figyelt kérdés
14 éves lányomnak mostanában sok koncertje (zeneiskolás), előadása, táncműsora volt, most ballagott és évzáró is volt és sok fellépése lesz még. Eléggé izgulós, meg gyakran elájul amúgy is. Néha hiába eszik vagy iszik valamit, akkor is rosszul lesz. Van egy sebész ismerősünk, akinek kikértem a véleményét, és azt mondta, hogy ha legközelebb elájul, vigyem be a kórházba, kap infúziót, megvizsgálják, stb. Gondolom pár órát bent kell ebben az esetben tölteni. Ilyenkor melyik osztályra kerül? Kezelheti a sebész ismerősünk? Lehet ő az orvosa? Vagy milyen orvos foglalkozna vele? Nagyon megbízom a sebészben, ő ott az egyetlen, akit ismerünk.
2023. jún. 18. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Belgyógyászatra.
2023. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem kezelheti?
2023. jún. 18. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Infuzio panikra????????
2023. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megműtheti, meglátogathatja, de ezzel nem ő fogja kezelni.
2023. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Elvileg családtagot, közeli hozzátartozót, barátot nem kezelhet, gyakorlatilag mindenki ezt csinálja az eü-ben, de itt az a kérdés, hogy ő, mint sebész milyen jogcímen tudja befektetni, ha kell. Szerintem max. 1 napos ambuláns ellátással tudja megoldani, ha egyáltalán az ő hatásköre. De nem értem miért itt kérdezed meg, miért nem tőle, ha ismered és jóban vagytok? A lányod mit szól ahhoz, hogy kezelést kell kapnia?
2023. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3.! Nem a pánikra kapja az infúziót, hanem mert elájul és kiszárad.


Kedves 5.! A lányom is azt mondta, hogy oké, mert neki is elege van a folyamatos ájuldozásból.

2023. jún. 19. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Akkor minden rendben.
2023. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kezelheti, és semmi baja nincsen, csak kamasz.


Én is folyamat ájuldoztam 14-16 között, aztán elmúlt. A legtöbb kamsz ájulós. Egyen normálisan, igyon sokat, és ha nem muszáj ne álljon a tűző napon.

2023. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!