Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosi titoktartásba...

Az orvosi titoktartásba beletartozik, hogy ha ütések nyomát látja rajtam az orvos, nem avatkozik bele?

Figyelt kérdés

Először is, nem történt családon belüli bántalmazás.

Egyszerűen nagyon megromlott a kapcsolatunk, és a végére mielőtt szétköltöztünk volna a volt párom annyira felhúzta magát, hogy nem bírt leállni. Nem vagyok szent, későbbi veszekedés alkalmával részemről is elcsattant egy-két pofon.


Annyi a gond, hogy most lázas voltam és náthás, az orromat alig tudom kifújni a fájdalomtól, ami viszont nem hiszem, hogy miatta van (bal lapockám fáj, ott nem ütött), és ha nem múlik el, megnézetném, de félek, hogy kérdezősködni fog, ha meglátja a véraláfutásokat.



2023. jún. 21. 08:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


Egyébként voltam dokinál, persze, hogy egyből feltűnt neki.. megkérdezte, hogy sikerültek azok a foltok, de a további mindegy is (csak annyit említettem, ütések, kérdezte, milyen ütések, mondom ütés ütések, és abbahagyta. Őszintén, nem volt kedvem beszélgetésbe bonyolódni, kisebb bajom is nagyobb volt annál).



Utolsó, köszönöm a választ!

Nem lényegtelen, csak utálom magam, hogy én is később ugyanúgy (persze nem ugyanolyan hatásfokkal, de érted, fizikailag) reagáltam. Szóval az nem önvédelem volt, hanem egy másnapi vita alkalmával én is frusztrált voltam és az előző nap történtekre gondolva nem tudom, mintha jól esett volna, pedig nem, de én is adtam egy-két pofont... ezt nem lett volna szabad, mégha annak ellenére sem, és nem miatta, hanem alapból.

2023. szept. 13. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!