Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Látszana a röntgen képen az...

Látszana a röntgen képen az elváltozás a tüdőben, ha a gép előtt vettem mély levegőt, de nem tartottam bent, hanem szép lassan kiengedtem(ideges voltam nagyon)?

Figyelt kérdés

A röntgenes csaj mondta, hogy vegyek nagy levegőt és majd szól, amikor kiengedhetem. Vettem is, de közben kiengedtem, majd megint vettem egyet már mikor szólt, hogy vége.

Orvoshoz amúgy azért mentem, mert másfél hónapja köhögök és valamelyik nap véres volt a köpetem. Az orvos azt mondta a képet látva, hogy csak hörgő gyulladásom van. 26/n


2023. júl. 12. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az oka,hogy kiengedted? Miért nem tartottad bent?

Pár másodperc egy röntgen. Nem bírtad ki?

Ha nem bírtad,menj el légzésfunkció vizsgálatra. Lehet,kell hörgőtágító asztmapipa. És mondd el a háziorvosnak ezt. Ha csökken a tüdőkapacitásod,az nem vicc 26 évesen!!

2023. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Én pont benne vagyok, ezért írtam. Vedd komolyan.
2023. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha gond lett volna, akkor ott meg lett volna ismételve. Belélegzés, vagy ellélegzés esetén homályos lesz a felvétel és értékelhetetlen, de mivel neked orvos látta és tudott véleményt mondani, ezért valószínűleg pont úgy lélegeztél bele, hogy nem számított.
2023. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!