Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit a véleményetek a magyar...

Mit a véleményetek a magyar egészségügyről?

Figyelt kérdés

2023. júl. 27. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Orvosként az a véleményem, hogy össze fog omlani. A kollégák ki vannak égve és elegük van hogy hülyébbnél hülyébb minisztereknek kell ugrálni.

A betegekre nincs elég idő, pörgetni kell őket, a várólisták kezelhetetlennek.

2023. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Némely Kòrhàz Budapesten szôrnyû, és az ottani àpolòk semmit se érnek pl. Szent Imre Kòrhàz. Jò tapasztalatom van viszont a Honvéd Kòrhàzzal és a személyzet is jò volt.
2023. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Betegként be sem jutok az orvosokhoz az új rendszernek köszönhetően.
2023. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Túlterheltek az orvosok és az ápolók.
2023. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt még ilyen szánalmas állapotban.
2023. júl. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Vannak nagyon rendes orvosok, nővérek is. Vannak mérhetetlenül bunkó orvosok is. Szépen, modern rendelők, kórházak és olyanok is, amik ugyanúgy omladoznak mint több évtizede.
2023. júl. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Már összeomlott. Ott tartunk, hogy már magánban is sokszor 1-2 hónap a várakozási idő, TB alapon meg ne is beszéljünk 3 hónapnál kevesebbről, legutóbb hematológushoz nem tudtunk bejutni, még az előjegyzéshez adott telefonszámon sem lehetett elérni olyat, aki segített volna. A betegek reklamálnak, türelmetlenek, bunkók.
2023. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm az egészet. Évek óta magánorvosokhoz járok csak, de lassan 5 éve tartó hasi panaszomat nem tudták megoldani. A válasz annyi volt, hogy szervi elváltozás nincs, ezért ibs. B.zd meg...egy német orvos segített. Több 100 ezer elment..ha tb alapon megyek, akkor ez ennél is rosszabb lett volna. Nekem kellett mindennek utána járni. Újat persze egyikse tudott mondani... Iszonyatosan dühös vagyok, hogy évekig sírtam és szenvedtem. Hosszú hónapok alatt leszek kikezelve. Már várom a végét, hogy normális életet tudjak élni.
2023. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
8-as...megértem a dühödet, de irigyellek, mert csak meg lett a baj forrása. Én 6-7 éve keresem, hétszámjegyű összeget elköltve és még mindig nincs meg a fájdalmam oka.
2023. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon sajnálom, hogy veled is ez történik. Neked mi a panaszod?
2023. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!