Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek? (kerjuk, hogy)

Mit tegyek? (kerjuk, hogy)

Figyelt kérdés

Jobb bordakosaram lentebb/beljebb esik mint a bal. Ebbol kifolyolag jobb lapockam kintebb all/fentebb. Ludtalp is van kismertekben jobb labnal meg kismerteku gerinferdules.

Elkezdtem jarni gyogytornaszhoz multhet kedd ota, 2 alkalmommal voltam eddig (egyszer allapotfelmeres plusz gyakorlas meg rendes feladatok most is). De valahogy nem erzem olyan hozzaertonek, tapasztaltnak akivel vagyok, kicsit olyan bizonytalan neha (pl ora kozben volt hogy hivtak telefonon es felvette valami maganugyi dolog miatt, az ilyen eleg zavaro nalam, csak a, paciensnek kellene elsonek lennie). Eleg fiatal a ferfi, tavaly vegezte gyogytornasz egyetemet. Tegnap volt Scroth terapias gyakorlat bordasfalnal pl, ami allitolag hatasos tud lenni.


Na szoval, ezekbol kifolyolag hetvegen neztem masik gyogytornaszt, holnap 11:00-re lenne nala allapotfelmeres, viszont ő nem tudna foglalkozni velem szemelyesen csak aug vegefele/szept eleje kornyeken kapacitashiany miatt, de allapotfelmeres utan osszeallitana egy gyakorlatsort, amiket 1 alkalommal betanulnank kozosen, akar videora veve ha ugy van es ezutan magamtol csinalgatnam. Neztem a sracrol videokat es magabiztosnak tunik. Viszont nem tudom hogy megeri e igy, hogy nem tudunk szemelyesen tornazni (allitolag tobb mas paciensel is igy dolgozik). De mobdta hogy ha ez nem felel meg akkor mast is tud ajanlani.


Mit gondoltok? Menjek tovabbra is a jelenlegi gyogytornaszhoz vagy akinel nincs lehetoseg szemelyes alkalomra (az egyszeri begyakorlast kiveve)?


2023. júl. 31. 13:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Komoroczy Zoltannak hivjak a sracot akihez mennek holnap
2023. júl. 31. 13:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt egyszerre.
2023. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyi penzt nem igazan szeretnek kiadni...
2023. júl. 31. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez is szempont. Ugyanolyan árban van a kettő?
2023. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aki nem tudna fogadni annal 25e a kezelesi terv+gyakorlatok bemutatasa meg 10e elso konzultacio+allapotfelmeres+par gyakorlat.


Akinel eddig voltam annal 10e volt elso konzultacio meg ott lehet venni pl 5 alkalomra szolo berletet ami 30e ft, es mindegyik alkalom 1 oras.

2023. júl. 31. 19:18
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem erzem tapasztaltnak akinel voltam. Bizonytalan neha.
2023. júl. 31. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!