Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A barátom jobban szereti a...

A barátom jobban szereti a húgát, mint engem..mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még csak egy hónapja vagyunk együtt a párommal, de észre vettem, hogy ha a húga kér vagy mond valamit, akkor én bármit tehetek úgy sem úgy lesz.

volt egy családi kiruccanásunk ahol elsírta magát a húga, mert nem vele foglalkozott hanem velem, utána mint egy kutya, kullogtam csendbe a családjával, mert egész nap egymással voltak, az az eset után, csomoszor el kell vinnünk valahova ha ott vagyok, mert nem lenne gond ha én is többet látnám párom, csak elég távol vagyunk egymástól és csak hétvégente látjuk egymást és sokszor abba is bele szól a húga, pedig ők minden nap együtt vannak, vagy ha kettesbe vagyunk akkor venni kell neki valamit, hogy ne érezze rosszul magát, hogy otthon maradt.. sokszor pedig felesleges dolgokat kell kérdeznem tőle, hogy úgy érezze én is csak vele foglalkozok. Pl. Elkell kísérnem

Wc-re és megvárnom, vagy mindig meg kell kérdeznem kér-e valamit és ilyenek.

Sőt.. ha 3-asba megyünk valahova akkor egyik oldalon a húga van bele karolva a másikoldalon pedig én fogom a párom kezét, de ha olyan helyzet van akkor egyből engem enged el nem a húgát.

Illetve selypítve és gügyögve beszél hozzá.. engem meg sokszor csak durván le csesz..

A lány 15 éves, párom 24 én pedig 23..

A szülei is ugyan így kezelik.. még az ételt is feldarabolják neki, legyen az bármi. Illetve amíg nem végzett az evéssel, addig ott ül mellette vagy ha el is jön akkor engedélyt kér tőle…

És ha szomorú vagy nem tetszik neki valami akkor bármit megvesznek neki csak jó kedve legyen, olyankor a pénz nem számít nekik..

és már nem tudom mit kellene tennem.. 1x megemlítettem páromnak finoman és mérges lett.. azóta ez érzékeny téma nálunk és fel sem merem hozni..

Tudom, hogy valamennyire én is fontos vagyok neki, de még így is a húga az első.



#Párom és a húga #Miért fontosabb a barátomnak a húga mint én? #Mit tegyek, hogy én legyek az első?
2021. nov. 2. 01:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez kicsit érdekes, és szerintem nem normális főleg egy 15 éves lány már megérthetné, hogy kapcsolata van a testvérének. Gondolom eddig minden csak róla szólt ,körülötte forgott a világ, most ez megváltozik nem tetszik neki. Ahogy látom 1 hónapja vagytok együtt, ha ez nem változik jobb minél előbb kilépni a kapcsolatból.
2021. nov. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Minek szopatod magad? De most komolyan... 1 hónapja vagytok együtt és ebből 1 hónapja úgy bánnak veled mint a kutyával. Mi a kérdés?
2021. nov. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Letiltod a pitsába mindenhol a csávót meg a pereputtyot is. El se kell köszönni, az ilyenek annyit sem érdemelnek.
2021. nov. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
29%

Ez rohadt beteg, igaz én nem vagyok nő így kicsit más szemszögből látom a dolgot, de akkor is... Lehet a lány szexuális kapcsolatot akar a bátyjával, és a bátyja/párod, hagy ennek teret.


Ha épelméjű lenne/normális érték renddel rendelkezne párod, már régen leakasztotta volna, minél előbb hagyd ott, a végén eljuthat a dolog addig hogy édes hármast akar majd...

2021. nov. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Minek vagy vele akkor még?
2021. nov. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
5%
Mindig a család a legelső!Ezt még nem hallottad?
2021. nov. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
6-os te akkor gondolom valamely családtagod dugtad meg elsőre! :)
2021. nov. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

6-os, ha valahova elhívnak vendégségbe, te is elvárod, hogy vendégként kezeljenek, így például közös étkezésnél neked szedjenek először, és nem a családnak kiadagolva előbb a kaját, aztán vagy jut neked valami, vagy nem.


Kérdező: a srác pont annyira gyerek agyilag, mint a húga. A saját érdekedben jobb, hogyha minél előbb lepattintod. Jobbat érdemelsz, és te sem leszel fiatalabb; elbaxol erre a csóringerre x évet, aztán ott vagy, hogy sehol nem vagy, mert ez a hozzáállás nem fog egyhamar megváltozni (vagy talán nem is fog). Ráadásul még a szülők is asszisztálnak ehhez az aberrált viselkedéshez, ebből te csak rosszul fogsz kijönni.

2021. nov. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

A barátod csak nem nőtt még fel egy kapcsolathoz, hogy ezt külön tudja választani.

Én már akkor szakítottam volna a pasival, ha elmondom neki a problémám (nem hiszti vagy valami) és nem hajlandó sem meghallgatni sem megérteni. Ha ez hiányzik akkor már nem beszélhetünk PÁRkapcsolatról.

2021. nov. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
99%

4-es semmi szexuális töltete nincs a dolognak.

Sok férfi imádja a húgát és fordítva.

Főleg fiatal húgok(tinik) ragaszkodnak a testvérükhöz.

De nem egészséges ennyire hagyni mert a bátyus egyedül marad így, a lány később felnő is kinövi

2021. nov. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!