Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudom kihuzni a fogamat...

Hol tudom kihuzni a fogamat ingyenesen rovid hataridon belul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy gyulladt bolcsessegfogam es a budapesti szentkiralyi utcaban akartam kihuzatni. A doki azt mondta, hogy mar csak decemberben elejen lesz ra ideje. Bevallom azt hittem, hogy egy rohadt foghuzast meg meg tud csinalni az allam. Tudok mashova menni ahol ingyenesen kihuzzak es nem kell meg honapokat varnom. Gyakorlatilag nyugtatokon elek es dolgozni is alig tudok.



2023. aug. 2. 20:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg ha visszamegyek a szentkiralyiba es eppen egy masik doki rendel, akkor van eselyem, hogy korabban kapjak idopontot?
2023. aug. 2. 20:05
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, ez a magyar egészségügy. Ha ingyen akarod, bizony várólista van. Elvileg a körzetesednek kötelessége kihúzni, ha kivárod a sorod. De gyulladt bölcsességfog az szájsebészet és ott bizony ilyen várólisták vannak.


Ha annyira fáj, menj magánba, ott megcsinálják.

2023. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen itt tart az egeszsegugy. Magyar ember sajat maga akarja kihuzni a fogat mert nincs orvos.
2023. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha gyulladásban van, akkor nem szoktak hozzányúlni, hanem írnak fel gyógyszert és utána szedik ki. Amikor hasonló helyzetben voltam, végigszedtem a gyógyszert és utána jelentkeztem másik orvosnál, ki is szedte, nem kellett hónapokat várnom. Bár a Szentkirályiban nem hallottam még ilyen várólistáról, elég ijesztő.
2023. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Köss rá madzagot, aztán csap be az ajtót, vagy várj erősen, míg indul a villamos.

Régi jó, magyar népi gyógymód.

2023. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4es, hát kinek mit intézett a kormánya.. minden egészségügyi ellátásnál így van. Jobb esetben csak hetes, komolyabb vizsgálatnál, beavatkozásnál hónapos várólista.


Ismerős ct vizsgálatra januárra kapott időpontot. Másik ismerős agyműtétjét már háromszor halasztották utolsó pillanatban személyzet(nem orvos) hiány miatt. Laborokban 2 hetes várólista

2023. aug. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4 honappal ezelott szedtek ki a tuloldalo bolcsessegfogamat. Arra 2 azaz ketto napot kellett varni. Erre most 122 napot. Sza+ az egeszsegugy de azert nem ennyire.
2023. aug. 3. 07:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy akut fájdalomcsillapító, gyulladásmegszüntető beavatkozásra fél évet kelljen várni és még antibiotikumot se ad. Ez sürgős eset. Fogorvos volt vagy szájsebész?
2023. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a sürgősségin egyből kihúzták. Ott mindig fogadnak. A kórházba a sajszebeszetre es a sürgősségire kell menni.

En oda mentem

Sok sikert!

2023. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!