Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hánytatok már orvosnál?

Hánytatok már orvosnál?

Figyelt kérdés
Én sajnos ma igen, és elég kellemetlen nekem a dolog, ilyenkor jó tudni hogy nem vagyok egyedül. Mit szólt az orvos, ti hogy reagáltatok?

2023. aug. 14. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Taxiból kihajolva is hánytam már, pedig nem ment vadul. C'est la vie.
2023. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos rendszeresen kerülök sürgősségire elvonási tünetekkel, ilyenkor folyamatosan hányok. Az orvosok, mentősök, betegek előtt. Olyankor ez érdekel a legkevésbé...
2023. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Hányás és szédülés miatt mentem orvoshoz. Hánytam az ügyeleten, ott kaptam egy injekciót. Kora reggel már a sürgősségi osztályon, aztán a fekvőbeteg osztályon is hánytam. Nem éreztem cikinek, mert beteg voltam. Még úgy sem volt ciki, hogy a kórházban dolgozom.
2023. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Orvos vagyok, egyáltalán nem zavar ha valaki előttem hány/rosszul van, mi is emberek vagyunk, és elvégre senki sem jár orvoshoz akinek nincs semmi baja.

Ugyanannyira “zavar” mint amikor a kisfiam hány otthon, büdi dehát ez van. :)) Ez legyen a legkevesebb, és a legkisebb gond.

2023. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

2.

WC zárva volt ott?

2023. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem, de nemhogy lábra állni nem tudok ilyenkor, de még a fejemet megmozdítani sem, olyan brutális (ájulásszerű) szédülésem van. Volt hogy a széken ülve egyszerűen lecsúsztam a földre... Esélyem sincs eljutni a mosdóig. Ezen felül a szédüléstől szinte folyamatosan jön az öklendezés, hányás.
2023. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen, elkaptam egy hányós vírust és ügyeletre kellett mennem. Ott végighanytam a folyosót.
2023. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!