Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Velaxintól (Olvexya) hánytatok...

Velaxintól (Olvexya) hánytatok, mikor elkezdtétek szedni?

Figyelt kérdés

Hány mg-al kezdtetek? És ha volt bàrmi mellékhatás ,főleg az elején, leírnátok kérlek, hogy mik voltak?


Próbàltam már antidepiket (nem depresszióra kaptam, hanem migrénre (igen írják arra is, ha más nem válik be) és nagyon gondolkodom, hogy ezt elkezdjem-e… amiket eddig próbàltam mind hányingert okozott, és nagyon sokat fogytam emiatt. Ezért a kérdés a hányásról, mint mellékhatás. :/



2023. júl. 1. 14:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Csak hányingert
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
A migrénes emberek 99,9999999%-ának az egészségtelen táplálkozástól és a mozgásszegény életmódtól van migrénje. Persze ezt nem úgy kell elképzelni hogy egy napig iszol 3 liter vizet meg egészségesen eszel, meg sportolsz meg időben lefekszel aludni... Hónapokig kell egészségesen élni, aztán elmúlik a migrén is (saját tapasztalat). Persze igazad van, könnyebb gyógyszerezni magunkat mint az életmódon változtatni.
2023. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Semmi megelőző gyógyszer nem vált be, maradt a rohamoldó és a klimax( kevesebbszer van és gyengébb) A lányomnak a Humapronol vált be.
2023. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
1-es! Meséld már el nekem, hogy az hogy lehetséges, hogy a nővérem (migrénes, habár kiegyensúlyozott életet él) mindkét gyereke (a fiú 5 éves kora óta, most 24 éves, a lány 4 éves kora óta, most 13 éves) mindkét gyereke migrénes rohamoktól szenved? Kiegyensúlyozott életet élnek, szerető közegben vannak, nyitott, értelmes gyerekek és mégis havonta előjön náluk a roham. Mert hogy nem csak felnőtteknek lehet migrénje ám .
2023. okt. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem. Pedig rogton ~200mg-al kezdtunk. Jo lett volna, csak allergias lettem ra. Az egyik legjobb antidepresszans. Nem ertem miert SSRI-kkel tomkodik meg a segglukat is a legtobb embernek.
ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!