Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valami tanács esetleg?

Valami tanács esetleg?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt éjjel begyulladt a hallójáratom, erősen fájt, nem beszűkült. Bementünk a sürgősségire amit inkább nem is részleteznék, hogy milyen “ellátásban” részesültem. Kb. majdnem nekem jött az “orvos” hogy mit képzelek, hogy én éjszaka ezzel odamegyek és felébresztem a legszebb álmából. :) Még egy antibiotikumos csíkot sem kaptam csak felírt egy fül cseppet. Na most már a duplájára dagadt a hallójáratom, tele van váladékkal ami nem ürül. A fájdalom elviselhető de fáj persze.

2023. aug. 19. 08:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Menjél be a Fülészetre és ott mutasd meg egy orvosnak! Ha nem tud kiürülni a váladék,- akkor lehet, hogy fel kell szúrni a füledet!
2023. aug. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!